Kamuoyuna Önemli Duyuru

Şirketimizce “Kamuoyuna Bilgilendirme” yapılması gereği duymaktayız.

- 27 Haziran 2016 Pazartesi Kriter Danfoss Türkiye

Danfoss A/S, 1 Eylül 1933 yılından beri Danimarka’da faaliyet göstermektedir. O günden bu yana şirketimiz, dünyanın önde gelen ve yenilik getiren şirketlerinden birisi olmuş, her zaman faaliyetlerini güven ve doğruluk esasları üzerine yürütmüştür. Şirketimiz, özellikle altyapı, gıda, enerji ve iklim alanlarında gelişmeye yönelik ana temalar konusunda etkin bir rol üstlenerek her zaman kendi faaliyet alanında güvenilir ve itibar gören bir firma olmuştur. Danfoss Otomasyon ve Kontrol Ürünleri Tic. Ltd. Şti. unvanlı şirketimiz de Danimarka’daki ana Danfoss A/S firmasının bir iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Son günlerde şirketimize ulaşan bildirimler sonucunda, kimlikleri henüz tespit edilemeyen şahıslar tarafından, Sakarya İlinde ikamet eden kişilerle “Danfoss” adlı bir şirkette istihdam edilmek üzere belli bir bedel karşılığında iş sözleşmeleri akdetmeye çalışmakta oldukları yönünde bilgiler edinilmiştir. Ayrıca firmamızın unvanını ve markasını; akdedilen iş sözleşmelerinde işveren olarak “Danfoss LMA AŞ Ticaret Sanayi” ibaresine yer vermek suretiyle haksız bir şekilde kullandıkları öğrenilmiştir. Bu doğrultuda; hem şirketimizin ticari itibarının zedelenmemesi, hem de üçüncü şahısların zarar görmemesi adına, şirketimizce “Kamuoyuna Bilgilendirme” yapılması gereği duyulmuştur.

Şirketimizin unvanını veya markasını kullanarak yurtdışında veya yurtiçinde çalışmak üzere iş sözleşmeleri akdetmeye çalışan kişi, firma veya kuruluşlarla hiçbir ilgilimizin bulunmadığını, bu şekilde yapılan tekliflere itibar edilmemesi gerektiğini ve bu gibi hukuka aykırı fiillere karşı her türlü yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

 

Sosyalleşin Katılın

Bizlerle sosyalleşmek ister misiniz?

Bizi tanıyın ve iletişime geçin